czwartek, 14 lipca 2016

Wyniki rozdania urodzinowego!

Hej Misie!

Dzisiejszy wpis będzie dość na szybko, bo nie mogę dłużej trzymać Was w niepewności :) Przez ostatni miesiąc działo się niesamowicie dużo- Świętowaliśmy rocznicę bloga, grono czytelników wzrosło do 111. Jest pięknie! Bardzo Wam dziękuję- nadszedł czas na zakończenie, ekhm..
Osobą, której udało się wygrać urodzinowy YumiBox z takimi cudeńkami jak InvisiBobble, Kallos, Evree czy Village Candle otrzymuje, drogą losowania:

 
SugarFreeKitten ! <3

Kochana, bardzo mocno Ci gratuluję! Poproszę Cię także o kontakt na maila pod adresem yumibloguje@gmail.com, żebyśmy mogły ustalić kwestie wysyłki :)

To nadal nie koniec urodzinowego Szału! Przypominam, że w konkursie pojawiły się także 2 nagrody za najciekawsze życzenia urodzinowe ;> W tej części, bezkonkurencyjne byly:

Edyta H.
Truskawkowy Świat

Na kontakt z Waszej strony także czekam, dziewczyny :)

Czas na odpowiedź na maila upływa we wtorek o północy. Wówczas, jeśli któraś z Was się nie zgłosi, będę wybierała kolejną osobe :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za przeczytanie posta ;)

Podziel się ze mną swoją opinią i zostaw komentarz- każdy z nich napawa mnie chęcią do pisania jeszcze więcej! ;) Dziękuję Ci za wywołanie uśmiechu :)